І планують випускати невеличкими партіями.

Північноєвропейські країни вже кілька років йдуть попереду усієї планети у розвитку електричного транспорту. А ще європейці відомі своєю прихильністю до універсалів. Компанія Remetz Car з Нідерландів поєднала обидва аспекти у своєму новому проекті – універсалі Tesla Model S.

Самі творці автомобіля називають його модним нині означенням шутінг брейк (shooting brake). Елегантне оформлення корми Model S цілком заслуговує на таке визначення. На відміну від інших проектів Remetz Car, цей шутінг брейк виглядає так, ніби його дизайн затвердив сам Ілон Маск.

Фото: Попередні проекти Remetz Car / Remetz Car

“Переді мною була поставлена задача створити не стільки місткий універсал з додатковим багажним простором, як просто гарний елегантний шутінг брейк”, – говорить дизайнер Нільс Ван Рой. Замовником проекту виступив колекціонер Флоріс де Раадт з Нідерландів – відомий любитель електрокарів та автомобілів з кузовом шутінг брейк.

Також цікаво: Знаменитий український бджоляр продає свою не менш знамениту Теслу

Спеціалісти RemetzCar зосередили увагу лише на кормі автомобіля, лишивши недоторканим решту кузову. Для створення шутінг брейк було виготовлено кілька нових панелей кузову з алюмінію, включно з задьою дверкою та частиною даху. Найважчим у цьому проекті було виготовлення хромованих молдінгів, говорять у Remetz. Та саме вони додають автомобілю елегантного вигляду, котрого бракувало решті саморобних універсалів на базі Model S, котрі ми бачили раніше. Не кажучи вже про катафалки

Фото: Remetz Car Shooting Brake на базі седану Tesla Model S / Niels Van Roij/Mayster/Luuk van Kaathoven/Remetz Car

“Весь процес будівництва займає багато часу, через те, що у процесі виникає чимало технічних труднощів”, – коментують у RemetzCar, додаючи, що багаторічний досвід допомогає успішно долати такі перешкоди. Скільки седанів RemetzCar готові перетворювати на шутінг брейки – компанія не повідомляє, так само, як і вартість проекту. Однак голандці привезуть свій автомобіль на Міжнародний конкурс елегантності Paleis Het Loo, що проходитиме з 29 червня по 1 липня у місті Апельдорн, де й розкриють усі подробиці.

Також цікаво: 975 кілометрів на одному заряді: новий рекорд Tesla Model 3