У китайських Chery Omoda 5 на ходу відпадає задня вісь: що робить виробник

Китайський автовиробник виявив дефект вузлів задньої осі на кросовері Omoda 5 в Малайзії. Тепер компанія змушена відкликати близько 600 автомобілів.
У кросовера Chery Omoda 5 на ходу відпала задня вісь: автовиробник відкликає модель - Auto24

ФОТО: Facebook Stephanie |

Фото з місця події

logo10 травня, 14:21
logo0
logo0 хв

Мережею вже ширяться фото кросовера зі зламаним заднім важелем підвіски. На них помітно, що поломка застала власницю кросовера під час руху, перетворивши її Omoda 5 в некерований транспортний засіб. На щастя, їй вдалось уникнути серйозного ДТП, адже авто рухалось з низькою швидкістю.

Читайте також: Chery презентувала PHEV-версію флагманського кросовера Tiggo 9

Повідомляється, що після поломки власниця оперативно зв'язалася з Chery. Вона отримала відповідь, що компанія дослідить і знайде рішення за неї. Як виявилось, причиною поломки став неякісно приварений важіль.

Chery виявила, що на виробництві постачальника вузлів підвіски була проведена заміна зношеного наконечника автоматизованого зварювального апарата на новий, проте обладнання не було відкалібровано повторно, і як наслідок – зварні шви виявились ненадійними.

Попри те, що Chery знадобилось всього декілька днів, аби знайти проблему та її рішення, Департамент автомобільного транспорту Малайзії швидко оголосив про відкликання 600 Omoda 5 у країні. Автовиробник повідомив, що відкликає всі екземпляри Omoda 5, вироблені в період з 14 серпня по 17 серпня 2023 року. Проте, Chery вважає, що лише 60 авто з 600 мають потенційну проблему.

Також цікаво: Chery готується до будівництва заводів в Європі

Повідомляється, що автовиробник вже повідомив власникам про проблему. Однак, наразі невідомо, чи мають інші Chery Omoda 5, які продавались за межами Малайзії, подібний дефект задньої підвіски.