Чоловік збудував огорожу довкола каршерінгової машини, яку залишили у нього на подвір'ї

Аби забрати звідти автомобіль, комусь доведеться домовитись з власником.
Чоловік збудував огорожу довкола каршерінгової машини, яку залишили у нього на подвір'ї

ФОТО: Associated Press|

Mercedes опинився в заручниках на приватній території

logo3 червня 2019, 16:00
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Каршеринг, можливо, річ гарна, та декого вона новий спосіб користування автомобілями вже встиг “дістати”. Як, наприклад, мешканцю американського міста Сіетл, чий приватний майданчик для паркування зайняла машина компанії Car2Go.

Дивіться також: Американці створили "лейкопластир" для асфальту (відео)

Ден Сміт з міста Сіетл виявив сріблястий Mercedes-Benz CLA місцевої каршерінгової компанії Car2Go на парковці власного приватного будинку, що є порушенням закону про приватну власність і водночас давало йому повне право вчинити так, як він вчинив.

Спочатку Ден обдзвонив сусідів і переконався, що машину на його подвір’ї залишив не хтось із них. Потім зателефонував до Car2Go і порадив їм забрати машину протягом найближчих двох годин. Коли означений час минув, Сміт обгородив “Мерседес” парканом, з заборонними написами. І вони мають силу.


Фото: напис на огорожі Дена Сміта: “Агентам, представникам та користувачам Car2Go прохід заборонений” / Associated Press

Ден Сміт не вийшов за рамки закону у своїй боротьбі з сервісом каршерінга. При цьому він, як цивілізована людина, пообіцяв відпустити заручника, якщо Car2Go відшкодує йому по 65 доларів за кожен день, що машина простояла на його території, плюс 300 доларів у які обійшлась Сміту огорожа, та ще 500 доларів за моральну шкоду.

Представники каршерінга на резонні вимоги не відповіли, натомість звернулись до поліції і зажадали повернути автомобіль.

Як і всі оператори каршерінга, компанія Car2Go штрафує клієнтів, якщо вони залишають машину у недозволених місцях і покладає на них всі витрати, пов'язані з евакуацією автомобіля. Та у даному випадку ситуація не дозволяє діяти за такою схемою.

Також цікаво: Жінка помстилась упійманому на зраді чоловіку, покатавши його на даху машини голим (відео)