Чотирилапі роботи замінять трактори і робітників на фермах (відео)

Талановитий дрон Spot від Boston Dynamics перевірили у ролі пастуха для отари овець і він впорався з цією роботою.
Чотирилапі роботи замінять трактори і робітників на фермах (відео)
logo21 травня 2020, 17:33
logo0
logo0 хв

Через кілька років для роботи в полі масивні комбайни та трактори можуть стати не потрібними. Їх замінять роботи.

Також цікаво: Автопілот: оцінюємо рівень самостійності автомобіля

Можливо, ви вже бачили, як чотирилапий робот танцює під ритмічну музику. Адам Севедж, колишній ведучий шоу “Руйнівники міфів”, пробував запрягати його у рікшу і отримав чудового перевізника. Та все це лиш забавки, а насправді Spot від Boston Dynamics годиться для багатьох корисних справ.

Фірма Robot Operations Platform (Rocos) з Нової Зеландії, яка займається розробкою програмного забезпечення, шукає нових способів для корисного використання робота і тестує його можливості в ролі батрака.

“Використання автономних роботів у сільському господарстві підвищує ефективність виробництва продуктів харчування. Роботи, як Spot від Boston Dynamics, підвищують точність оцінки врожайності, позбавляють від дефіциту робочих та забезпечують “математичний підхід” до ведення господарства”, – пояснюється у відео.

Крім того, такого помічника можна використовувати для роботи на будівництві (здатен переносити важкі вантажі), на небезпечних виробництвах чи об’єктах, а також для патрулювання території і як помічників для правоохоронців.

Дивіться також: Симулятор Pininfarina AutonoMIA допомагає розробляти інтер'єри реальних авто