![Чим водії жінки відрізняються від водіїв чоловіків: чи згодні ви з думкою німецького автоклубу ADAC](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201911/168566b2a5233-486d-4703-8771-ff5f8c6686a2.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Можна довго сперечатись про те, хто краще водить, хто поводиться на дорозі чемніше, хто потрапляє у серйозніші аварії та взагалі, чим відрізняються чоловіки і жінки за кермом. Статистика, дослідження і народна думка часто не співпадають. Та ось що з цього приводу “говорить” шанований німецький автоклуб.
Також цікаво: Компанії Mercedes-Benz та BMW знову тролять одна одну
Чоловіки неохайні в житті, але завжди тримають автомобіль в чистоті (чи намагаються), тоді як у жінок все навпаки – вдома і на робочому місці може бути ідеальна чистота, а в машині – безлад.
Наскільки цей мем ADAC відповідає дійсності – судити не беремось. Натомість пропонуємо вам голосувати за власну точку зору на це питання. Відповідаючи, спирайтесь на власний досвід, а не стереотипи.
Голосування:
Також цікаво: Як раніше перевозили дітей в авто