Dacia назвала дату прем'єри абсолютно нового семимісного автомобіля

Ми чекаємо на прибуття великого кросовера Bigster, однак румунська марка вирішила презентувати іншу модель, також нову для модельного ряду Dacia. Дебют відбудеться на міжнародному автошоу у Мюнхені.
Dacia назвала дату прем'єри абсолютно нового семимісного автомобіля
logo9 липня 2021, 13:19
logo0
logo0 хв

До середини цього десятиліття бренд Dacia, об’єднаний під крилом Renault в одну структуру з російською маркою Lada, представлять сім нових моделей. Першою з них буде новинка, покликана замінити одразу три моделі – Logan MCV та Lodgy.

Також цікаво: Kia Sportage нового покоління представлений офіційно, тепер вже повністю

Назва майбутньої новинки поки не розкрита, однак відомо, що це буде універсальний автомобіль з трьома рядами крісел. За форматом новинка буде чимось середнім між універсалом, мінівеном та кросовером, чимось на зразок Renault Espace та Scenic.

Семимісна Dacia буде технічно близькою до нових Logan і Sandero, але отримає збільшену колісну базу. За чутками новинка може отримати гібридну силову установку від Renault. Залишаться і звичайні бензинові двигуни, а ось дизелі у планах не значаться.

Презентація новинки Dacia відбудеться на початку осені на автосалоні в Мюнхені. На ринку машина повинна з’явитись у 2022 році, скоріш за все у другому півріччі. А щодо кросовера Bigster, то його поява на дорогах трапиться не раніше 2024 року.