Де можна подивитись відео презентацію пікапа Tesla Cybertruck онлайн та коли вона розпочнеться

Сім довгих років очікування спливають сьогодні разом з дебютом електричного супер-пікапа. ілон Маск нарешті призначив час початку презентації.
Де можна подивитись відео презентацію пікапа Tesla Cybertruck онлайн та коли вона розпочнеться

ФОТО: Teslarati|

Космічний ровер NASA - так може виглядати пікап Tesla

logo22 листопада 2019, 01:20
logo0
logo0 хв

Бос Tesla Ілон Маск за кілька годин представить повністю електричний пікап Cybertruck – шосту модель автовиробника з моменту заснування в 2003 році. Якщо ви не один зі щасливчиків, які отримали персональне запрошення на презентацію, приєднуйтесь до онлайн трансляції з нами.

Також цікаво: Гібридний Toyota RAV4 2020 виявився несподівано потужним і швидким

Наразі про Cybertruck відомо не багато: кілька коротких, але змістовних заяв та коментарів Ілона Маска, шпигунський знімок логотипу, який розкрив і назву та єдиний офіційний тізер – ось і все, що просочилось у ЗМІ до цього часу.

З зашифрованих послань Маска відомо, що пікап буде “ні на що не схожий”, матиме футуристичний вигляд, наче з фільму Blade Runner і цінник “нижче 50 тисяч доларів”. А ще засновник компанії назвав пікап своїм фаворитом серед усіх моделей Tesla, включаючи й ті, над якими фірма ще працює.


Як і минулі презентації Tesla, пряме включення з Каліфорнії вестиметься на веб-сторінці Tesla. Захід розпочнеться поблизу офісу SpaceX о 20:00 за місцевим часом – або о 6:00 за київським. Також трансляція вестиметься на офіційних сторінках марки у Twitter та YouTube.

Дивіться також: Hyundai показала передвісника наступного Tucson