Денні "Мачете" Трехо врятував дитину в аварії

У кіно він зазвичай грає головорізів та покидьків, але в житті 75-річний актор – добра людина.
Денні "Мачете" Трехо врятував дитину в аварії
logo13 серпня 2019, 15:00
logo0
logo0 хв

Знаменитий актор став свідком ДТП, у якій постраждала дитина – Денні не розгубився і прийшов на допомогу.

Також цікаво: Hyundai Nexo став першим водневим електрокаром, що пройшов американські краш-тести

Яких лише негідників не грав Денні Трехо в кіно – один, страшніший за іншого. Та насправді він добра людина. Зіткнення, що відбулося на очах Денні Трехо, сталось в містечку Сілмар, штат Каліфорнія. З допомогою ще однієї жінки-свідка аварії він витягнув хлопчика з перевернутої машини, повідомляє канал CNN.

“Він був у паніці. Я сказав: спокійно, ми повинні використовувати нашу суперсилу. І ми всі стали кричати “Суперсила!”. Я гукнув: задіюй свої м'язи! Ну, і ми зробили це”, – розповідає Трехо про те, як хлопчика визволяли з машини, – повідомляє KABC News. За словами самого Трехо, після того, як він витягнув дитину з машини, йому довелося ще якийсь час тримати його на руках, заспокоюючи і не даючи дивитися на аварію.

“Ну, а що? Все хороше, що сталося зі мною в моєму житті – це результат чиєїсь допомоги. От і я допоміг. Це все”, – сказав Трехо в інтерв'ю.


Бабусі хлопчика, яка була за кермом, пощастило менше: її вдалося витягнути тільки прибулим на місце події рятувальникам, тож жінці довелось певний час провести в машині вниз головою.

Офіційних коментарів з приводу причин ДТП від місцевої влади поки немає, але, за словами Денні Трехо, причиною став проїзд опонента автомобіля постраждалих на червоне світло. У результаті ДТП ніхто з учасників серйозно не постраждав.

Також цікаво: На Троєщині у Києві пасажири штовхали тролейбус через перехрестя (відео)