Hyundai Nexo став першим водневим електрокаром, що пройшов американські краш-тести

Корейський кросовер заслужив вищу оцінку.
Hyundai Nexo став першим водневим електрокаром, що пройшов американські краш-тести

ФОТО: YouTube/IIHS|

Hyundai Nexo на тестах IIHS

logo12 серпня 2019, 13:58
logo0
logo0 хв

Американський Інститут страхування безпеки на дорогах (IIHS) провів перше для себе випробування автомобіля з водневим двигуном. Піддослідний – Hyundai Nexo, отримав найвищу оцінку Top Safety Pick +.

Також цікаво: Прощавайте свічки запалювання – вітаємо плазмові пульсари (відео)

Для того, аби отримати право на найвищий рейтинг, транспортний засіб повинен досягти “хороших” рейтингів у шести випробуваннях на справність, включаючи невеликі передні перекриття ліворуч та праворуч, помірні перекриття спереду, збоку, міцність даху, стійкість підголівників та сидінь. Він також потребує чудових оцінок у тесті на запобігання лобовому зіткненню та добру роботу оптики. Усі перевірки Nexo витримав з честю.


“Його стандартна система запобігання фронтальному зіткненню отримала кращий рейтинг. Транспортний засіб уникнув зіткнень на швидкостях 20 та 40 км/год, а також має систему попередження про лобове зіткнення, яка відповідає критеріям Національної адміністрації безпеки дорожнього руху”, – відзначають у IIHS.


Фото: результати тестів IIHS для Hyundai Nexo / знімок екрану

Базова вартість водневого Nexo у США становить 58 300 доларів. Така комплектація оснащена стандартними світлодіодними фарами, 17-дюймовими легкосплавними дисками, синтетичною шкірою, передніми сидіннями з підігрівом та електрорегулюванням, а також безліччю систем допомоги водінню.


Фото: Hyundai Nexo / Hyundai

Наповнення резервуару воднем займає 5 хвилин, а повний бак дозволяє проїхати до 612 км. Силова установка кросовера продукує 161 к.с. та 394 Нм крутного моменту. Прискорення від 0 до сотні займає 9,5 секунд.

Також цікаво: Довідник по електрокарах: умовні позначення, терміни, тонкощі