![Дівчинка попсувала машину сусіда, а той вирішив, що так навіть краще](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201809/7269112fbe5f-9bf0-4b77-ab7b-12483b75b4f1.jpeg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Досвідчені батьки знають: якщо чадо раптом на кілька хвилин зникає з поля зору і його не чутно – робить шкоду. Якщо вдома – то ще півбіди, а як на чужому подвір’ї?
Також цікаво: Новий Toyota Land Cruiser 200: китайська версія
Маленька неслухнянка з Китаю розписала графіті машину сусіда, повідомляє Еastday. Добре, що юна художниця має хист, тож коли власник побачив свій автомобіль він зовсім не розгнівався. Навіть навпаки – йому сподобались милі малюнки, він посміявся, та сказав, що тепер його машина перетворилась на унікальний арт-об’єкт. Власник вирішив покрити малюнки на дверцятах лаком, аби залишити їх назавжди.
Батькам малої час задуматись про художню школу та краще слідкувати за своєю дитиною. З іншого боку, можна налагодити бізнес з авторським розписом автомобілів.
Також цікаво: Українці стали купувати більше китайських авто