Драгрейсінг на стокових мінівенах – не питайте навіщо, просто дивіться відео

Турецькі журналісти вирішили перевірити прискорення трьох популярних європейських фургонів: Mercedes-Benz Vito, Peugeot Expert Traveller та Ford Tourneo Custom.
Драгрейсінг на стокових мінівенах – не питайте навіщо, просто дивіться відео

Mercedes-Benz V-Class, Peugeot Expert Traveller та Ford Tourneo Custom

logo9 жовтня 2019, 14:59
logo0
logo0 хв

Суперкари та спортивні купе, гарячі хетчбеки та потужні універсали – це розповсюджений транспорт для того, аби мірятись силами у розгоні на прямій. Та що, коли водіям мікроавтобусів також хочеться драйву?

Також цікаво: В Україні створили серійний електромобіль з запасом ходу 500 км: відео

Фургони та перегони поєднуються так само, як вишневе варення та солені огірки. Бувають звичайно і винятки, якщо мова йде про спеціальні гоночні мінівени. Та тріо, представлене у цьому відео, немає а ні найменшого натяку на спортивність. Що не завадило турецьким журналістам виставити їх на стартовій лінії гоночної прямої.

Mercedes-Benz V-Class, Peugeot Expert Traveller та Ford Tourneo Custom змагались не лише в прискоренні з місця, а й у гальмуванні. Перший оснащений 190-сильним турбодизелем, другий – 180-сильним, а в останнього ще на десять коней менше. Враховуючи чималу вагу машин, сподіватись отримати гарну динаміку не доводиться. Сенсації не трапилось – усі мінівени показали не надто швидкий розгін, та й відстань до повної зупинки проходили чималу. Спойлер: переможцем виявився мінівен від Mercedes-Benz.

Дивіться також: Daihatsu представила чотири крихітних кейкара, серед яких є експедиційний мікрокросовер