Дріфтовий Nissan Skyline обладнали 500-сильним електромотором від Tesla (відео)

Вищання шин по асфальту без супроводу звуку двигуна та диму з вихлопної труби старенького R32 є вкрай незвичним видовищем.
Дріфтовий Nissan Skyline обладнали 500-сильним електромотором від Tesla (відео)
logo15 жовтня 2019, 17:00
logo0
logo0 хв

Спорткупе Nissan Skyline R32 випускалось з 1989 до 1995 року і з тих пір є одним з найпопулярніших автомобілів для дріфту в усьому світі. Його тюнінгом займались усі, кому не лінь, часом навіть зі свапом моторів від інших автомобілів, та такого, як команда Zero EV, здається, ще ніхто не робив зі “Скайлайном”.

Також цікаво: Відео: від 0 до 260 кілометрів на годину за кермом Porsche Taycan Turbo S – це ось так

На відеоролику Skyline R32 виконує найтихіший та найекологічніший дрифт в історії. У складі силової установки електромотор від Tesla, а також кілька акумуляторних батарей від Chevrolet Volt. А от компоненти рідного для Skyline електрокара Leaf автори проекту, чомусь, обійшли увагою.


Конверсію спорткара на електричний дріфт-корч розпочали ще в 2018 році. Зробила це команда майстерні Zero EV, яка на замовлення береться перетворити будь-який олдтаймер чи раритет на електромобіль. Портфоліо фірми включає завершені проекти з конверсії класичного Volkswagen Beetle та Porsche 911. Результатом десятимісячної роботи зі Skyline R32 став спорткар з силовою установкою на 500 кінських сил потужності і більше 1000 Нм крутного моменту, підготовлений для дріфту.

Також цікаво: Погляньте на найбільш незвичайні, дивні, химерні та безглузді машини в цій величезній галереї