Дружина таксиста з немовлям їздила в багажнику машини, аби упіймати чоловіка на зраді

Ревнощі часом набувають вкрай нездорових форм.
Дружина таксиста з немовлям їздила в багажнику машини, аби упіймати чоловіка на зраді

ФОТО: 7news.com.au|

Ревнива дружина слідкувала з чоловіком з багажника автомобіля

logo16 грудня 2019, 14:30
logo0
logo0 хв

Патологічні ревнивці настільки переконані у зрадах партнера, що не сприймають жодних контраргументів. Випадок, який трапився у Мексиці, показує, наскільки небезпечним для оточуючих може бути така людина.

Дивіться також: Відео: мотоцикліст "зависає" в телефоні прямо на ходу і їде "без рук"

Імена головних героїв цієї історії не називаються, однак відомо, що розповів її на своїй сторінці у Facebook пасажир Uber на ім’я Кріс Астудільо.


Фото: 7news.com.au

Під час поїздки пасажир почув якийсь писк з багажника машини і звернув на це увагу водія. Чоловіки зупинились для перевірки і були шоковані, побачивши, що у багажнику знаходиться жінка з маленьким хлопчиком. Пасажир став свідком грандіозної сімейної сцени, після якої таксист посадив домочадців у машину та був змушений везти клієнта за пунктом його призначення у супроводі ридаючої дружини. Решту дороги пасажиру довелось вислуховувати усі деталі сімейної драми.


Фото: 7news.com.au

Безвідповідальність молодої жінки, готової наражати свою дитину на небезпеку задихнутись в багажнику, обурила Facebook-читачів Астудільо: “Я сподіваюся, що вони розлучаться, і в неї заберуть дитину, вона не готова доглядати за дитиною”, прокоментувала одна зі знайомих Кріса.

Дивіться також: Скажений екскаватор на тротуарі: що відбувається у промзоні Києва