Дизайнер показав, якою може бути нова Tesla Model S

Прототип Tesla Model S презентували ще в 2009 році, але серійне виробництво налагодили лише в 2012. Компанія постійно презентує оновленні версії моделі, проте, наразі, Model S вважається дещо застарілою.
Як може виглядати Tesla Model S другого покоління: фото - Auto24

ФОТО: Autoevolution|

Tesla Model S

logo10 червня, 16:05
logo0
logo0 хв

Як пише Autoevolution, ймовірно, седан отримає ще один рестайлінг, адже автовиробник відклав впровадження нових моделей на невідомий термін. Проте, дизайнер, відомий в соціальних мережах під нікнеймом @vburlapp, поділився рендерним зображенням наступника Model S у власному Instagram.

Читайте також: Українці прокачали Tesla Model S до 1000 кінських сил

Його уявна модель повністю відрізняється від актуального електромобіля. Фактично, єдине, що автор залишив від попередника – це назва. Майстер CGI надав кузову автомобіля клиновидної форми з низьким силуетом та абсолютно круглими колісними арками.

Електромобіль також має камери замість бічних дзеркал та світлову панель на всю ширину кузова. Ймовірно, через низький силует, автомобілю було б важко запропонувати комфортні умови для пасажирів заднього ряду.

Також цікаво: Tesla випустила міцний алкоголь по 450 доларів за пляшку

Наразі, інформації про те, що Tesla веде розробку нової Model S немає, попри те, що Ілон Маск неодноразово розмірковував про це під час власних інтерв’ю. Однак, конкуренція в класі представницьких електромобілів постійно зростає, тому, можливо, компанія вирішить створити Model S другого покоління.