Ізраїльський стартап спроектував автмообіль, що вміє пристосовуватись до життя на тісних вулицях міст.

Головна ідея електромобіля City Transformer полягає у його компактності, але це не чергова подоба smart, а розвиток самої ідеї компактного автомобіля.

City Transformer вміщує двох дорослих пасажирів, однак крісла розміщені одне за одним. Завдяки цьому автомобільчик має невелику ширину – менше одного метра. Довжина ж його, як і у smart fortwo лиш трохи більша за ширину звичайного автомобіля і становить 235 см. За габаритами цей транспортний засіб більше нагадує максі-скутер.

Також цікаво: Nissan перетворив Leaf на гоночний болід: відео

Такі компактні розміри дозволяють власнику City Transformer полегшити щоденне вирішення двох важливих питань, вкрай актуальних для водіїв у Ізраїлі: парковка та затори. Та найцікавіша особливість електромобіля полягає у механізмі висувних колес, котрі додають 45 см ширини, що покращує його керованість та стабільність на дорозі.

Електрична сутність City Transformer надає ще одну перевагу у вартості поїздок. А зважаючи на те, що вже з 2030 року у країні не будуть продаватись легкові автомобілі з ДВЗ, для місцевого ринку така машина стала б справжньою благодаттю. Мерія Тель-Авіва схвалила ініціативу і з наступного року запустить 50 електрокарів City Transformer в тестову експлуатацію.


Розробники стверджують, що City Transformer здатен долати на одному заряді до 200 км, а завдяки простоті конструкції та доступним матеріалам для його виготовлення, ринкова вартість City Transformer становитиме приблизно 10 500 доларів США.

Також цікаво: Тюнінг ЗАЗ: найбільша фото-галерея ЗАЗ 965, 966, 968, Таврія і Lanos у мережі!