Дітище китайського стартапа WM Motor має кілька цікавих особливостей.

Weltmeister Maven стане третьою моделлю в лінійці WM Motor, після кросоверів EX5 і EX6 Plus. Седану обіцяють рекордний запас ходу та багато розумної електроніки.

Також цікаво: Hyundai офіційно підтвердила плани виробництва пікапа Santa Cruz

Електроседан носить статус концепта, тож його висувне кермо, яке можна побачити у цьому анонсовому відео, скоріш за все, замінить більш традиційна “баранка”. А от решту цікавих функцій можуть зберегти і в конвеєрній версії автомобіля. Серед них, наприклад, висувні камери заднього виду.

WM Motor обіцяє Maven автономність 3 рівня (чи електроніку, яка дозволить реалізувати систему авто матичного управління в перспективі), а також запас ходу на одному заряді у 800 кілометрів за методом вимірювання NEDC. Це майже на 300 кілометрів більше, ніж у далекобійної Tesla Model 3 Long Range. Не в останню чергу гарний запас ходу забезпечує вивірена аеродинаміка машини – коефіцієнт опору повітрю становить 0,23.

Фото: електрокар Weltmeister Maven / WM Motor

Компанія WM Motor присутня на китайському ринку кілька років і продає електромобілі під брендом Weltmeister. За минулий рік фірмі вдалось продати більше 15 тисяч екологічно чистих кросоверів на місцевому ринку, а найближчим часом фірма розраховує вийти в новий для себе сегмент електричних седанів.


Терміни появи серійного Weltmeister Maven не називаються, як і решта характеристик та орієнтовна вартість.

Також цікаво: Новий стандарт CHAdeMO підтримує зарядку в 500 кіловат