Електрохетч Seat Mii провалив лосиний тест: відео

Таких же результатів можна очікувати від Volkswagen e-Up! та Skoda Citigo е-iV.
Електрохетч Seat Mii провалив лосиний тест: відео
logo8 липня 2020, 12:39
logo0
logo0 хв

Іспанський канал KM77 провів чергову серію тестів на керованість для електричного хетчбека Seat Mii Electric 2020 року. Сітікар показав не надто добрі результати.

Також цікаво: Toyota виведе на ринок цілу лінійку електрокарів: фото

Лосиний тест імітує ситуацію з раптовою появою перешкоди на дорозі, котру потрібно оминути та повернутись у свою смугу руху, після маневру. Випробування проводяться на різних швидкостях.

Під час випробувань Mii Electric був оснащений шинами Continental EcoContact 5 розмірністю 185/50 R16. На швидкості у 70 км/год іспанський хетчбек показав цілком задовільну керованість, однак вже на 73 км/год машина втрачає стабільність на дорозі, а на швидкості 79 км/год стає практично некерованим.

Експерти відмічають, що для сітікара такі результати загалом можна вважати задовільними, оскільки його призначення – міські вулиці, а не швидкісні магістралі чи гірські серпантини. На захист Mii Electric можна сказати, що він з честю впорався із вправою “слалом”.


Seat Mii Electric був представлений минулого року, як ребейджингова версія Volkswagen e-Up! та Skoda Citigoᵉ iV. Він став першим іспанським електрокаром і швидко набув популярності в країні. Хетчбек оснащений 82-сильним електромотором і літій-іонним акумулятором на 36,8 кВт*год, що забезпечує пробіг у 259 км на одному заряді. В Іспанії електрохетч оцінюється у 17 800 євро мінімальної вартості.

Дивіться також: Mercedes-Benz випустив серіал про "життя" манекенів для краш-тестів