Електричний флагман BMW i7 вперше сфотографували без камуфляжу

Мінімум маскувальної плівки свідчить про те, що баварський конкурент для Mercedes-Benz EQS вже майже готовий.
Електричний флагман BMW i7 вперше сфотографували без камуфляжу

ФОТО: Carscoops|

Електричний BMW i7 (назва не підтверджена)

logo19 листопада 2019, 16:40
logo0
logo0 хв

Чутки про BMW 7-Серії з електричною силовою установкою вже кілька років бентежать шанувальників марки та автомобільні ЗМІ. Нарешті маємо підтвердження того, що незабаром флагманський седан баварської марки стане “блакитним”.

Також цікаво: BMW розкрила технічні подробиці електричного седана i4 зразка 2021 року

Шпигунські знімки седана BMW на автовозі, опубліковані порталом Carscoops, демонструють кілька важливих характерних особливостей, що відрізняють батарейну версію моделі від машини з ДВЗ. По-перше, на передньому лівому крилі машини помітний лючок зарядного гнізда. Маскування на передніх та задніх фарах свідчить, що електрична версія “Сімки” матиме інакшу оптику. Нарешті, на передній дверці машини є наліпка з написом “Електричний тестовий автомобіль”. Усе сходиться. Крім назви – позначення BMW i7 поки що офіційно не підтверджене. Не відомі й терміни появи машини на ринку.

Фото: електричний BMW 7 Серії / Carscoops

За чутками, заміну для шостого покоління флагманського седана, який випускається з 2015 року, виробник планує провести у 2022 році. Однак наразі не ясно, чи є електрокар, що потрапив на очі шпигунам, електричною версією актуальної моделі, чи її наступником. Також є інформація про те, що баварський седан матиме потужність у 650+ сил і запас ходу більше 700 кілометрів.

Також цікаво: В Україні помітили поліцейську Porsche Panamera за 3,2 млн гривень