Електричний Porsche Macan дебютує 25 січня

Після кропіткої тривалої тизерної кампанії електричний Macan другого покоління нарешті буде показаний 25 січня.
Електричний Porsche Macan представлять 25 січня - Auto24

Електричний Porsche Macan

logo16 січня, 18:15
logo0
logo0 хв

Оголошення було опубліковано на міжнародному веб-сайті Porsche, але без будь-яких подробиць. Однак усі офіційні попередні повідомлення включали все, починаючи від технічних характеристик і закінчуючи повним оглядом великого екрану інтер’єру.

Читайте також: Porsche змушений припинити продаж Macan в ЄС

Навряд чи Macan EV продаватиметься разом із бензиновою моделлю в країнах Європейського Союзу, де Porsche, як повідомляється, змушений припинити випуск моделі ICE. Повідомляється що він не відповідає майбутнім правилам кібербезпеки, які будуть застосовуватися в ЄС пізніше цього року.

Це означає, що випускатись будуть чисто електричній моделі, потужністю 603 к.с. (1000 Нм). Це буде перший Porsche, який буде використовувати апаратне забезпечення Premium Platform Electric (PPE), розроблене спільно з Audi, яка продаватиме свою власну версію як Q6 E-Tron / Q6 E-Tron Sportback.

Читайте також: Porsche показала салон нового Macan

Очікуйте, що ці позашляховики матимуть повний привід із подвійними двигунами, пневматичну підвіску, керовані задні колеса, двоклапанні амортизатори та багато інших переваг. Porsche також підтвердив електронне блокування заднього диференціала, акумуляторну батарею ємністю 100 кВт/год, максимальну потужність зарядки 270 кВт і еталонний розподіл ваги 48:52.