Ferrari подумує замінити кермо та педалі на джойстик у своїх суперкарах

Італійці останнім часом зачастили з патентами, а чергова розробка демонструє далекоглядні перспективи принципових змін у кокпіті автомобіля.
Ferrari подумує замінити кермо та педалі на джойстик у своїх суперкарах

ФОТО: Autoguide|

Патент на джойстик від Ferrari

logo4 листопада 2019, 12:30
logo0
logo0 хв

Патентне зображення від італійського виробника суперкарів свідчить про те, що у Ferrari розмірковують над альтернативними способами управління автомобілем.

Також цікаво: Школярка винайшла спосіб як зробити "невидимими" передні віконні стійки авто (відео)

Європейське патентне бюро зареєструвало заявку італійських інженерів. Передбачається, що джойстик, вбудований в структуру водійського сидіння, буде відповідати не за перемикання передач або режимів руху, а замінить кермо і педалі. Принцип управління за допомогою джойстика вкрай простий, подібно до керування віртуальним автомобілем в комп’ютерному симуляторі: нахил вперед – прискорення, назад – гальмування та задній хід, нахил в бік – поворот. При виборі ходу важеля можна буде задавати збільшення або зниження швидкості на 50%.

Ferrari стверджує, що така система буде дуже зручною для управління спорткаром на шосе або в місті, при цьому буде набагато більш інтуїтивною, ніж традиційні способи. Також автовиробник стверджує, що таку систему управління можна буде застосовувати для машин з двигуном внутрішнього згоряння, електромотором чи будь-яким іншим силовим агрегатом.

Також цікаво: Як раніше перевозили дітей в авто