Фірма, що випускає лондонські кеби, представила комерційний гібридний фургон

LEVC VN5 до кінця цього року вийде на ринок у виконанні з кермом праворуч, а ліворульні версії почнуть продавати з наступного. Замовлення вже приймаються.
Фірма, що випускає лондонські кеби, представила комерційний гібридний фургон

ФОТО: LEVC|

LEVC VN5

logo10 липня 2020, 15:55
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Гібридний вен LEVC VN5 став першою непасажирською варіацією лондонського таксі LEVC TX. Його установка використовує бензиновий турбомотор у якості генератора струму для електромотора, а основну частину часу автомобіль рухає електромотор.

Також цікаво: Дорожня камера зафіксувала швидкість у 703 км/год

Фірмова система eCity комбінує півторалітрову турботрійку Volvo та електромотор на задній осі. ДВЗ більшість робочого часу вимкнений і потрібен лише тоді, коли акумулятор на 31 кВт*год повністю спорожніє. Подібна схема раніше застосовувалась на Ford Transit Custom PHEV, Karma Revero та Nissan Note e-Power.

Фото: фургон LEVC VN5 / LEVC

Вантажний відсік фургончика вміщує п’ять з половиною кубометрів поклажі вагою до 830 кіло. Виробник заявляє, що автомобіль вигідно вирізняється з-поміж конкурентів простотою навантаження, завдяки розпашним дверцятам, розділеним в пропорції 60:40 і бічним зсувним дверкам з великим отвором. Також повідомляється, що радіус розвороту фургона – 10,1 метра.

БатареяLEVC VN5 дозволяє проїхати близько 95 кілометрів на одному заряді, а використання ДВЗ та спалювання бензину дозволять покривати відстань у 485 кілометрів. Стандартне оснащення всіх комплектацій включає порт для швидкої зарядки постійним струмом (CHAdeMO і CCS Combo 2) при потужності 50 кВт. Він наповнює акумулятор на 100% за 30 хвилин. Є й порт для зарядки змінним струмом на 11 кВт або 22 кВт.

У базову комплектацію машини входять мультимедійна система з дев'ятидюймовим сенсорним екраном і двозонний клімат-контроль. Ціни у Британії стартують з відмітки 46 500 фунтів – близько 1 587 000 гривень.

Дивіться також: Kia Ceed отримала новий агрегат – дизельний гібрид