Ford Escape (Kuga) можна купити на аукціоні в США за смішні гроші

Середня вартість фінальних торгів Ford Escape 2013 - 2019 років виготовлення на аукціонах Copart та IAAI складає близько двох тисяч доларів США.
Ford Escape (Kuga): ціна в аукціонах США - Auto24
logo23 червня, 20:18
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

За два роки – з 2002 по 2024 роки – середня вартість угод щодо купівлі Ford Escape на страхових аукціонах США знизилась вдвічі – з чотирьох до двох тисяч доларів США. Це стало відомо зі статистики сайту AvtoAstat, який досліджує ціни на цих торгових майданчиках.

У травні 2024 року середня ціна на “свіжі” Ford Escape, виготовлені у 2013 - 2019 роках, становить 2144 долари США.

Також цікаво за скільки в Америці купують пошкоджені Mazda CX-5

Найдорожче ці авто купувались у південних штатах – Флориді, Техасі та Каліфорнії. А на сході країни їх можна вторгувати за більш прийнятними цінами.

Щоб випити кави на WOG, не обов'язково підходити на касу, щоб її оплатити. Досить відкрити застосунок PRIDE, обрати функцію WOG PAY Кава, придбати улюблений напій та відсканувати отриманий QR-код на кавомашині. Так значно швидше та зручніше!

Рекламна інформація

Ford Escape – це американська версія Ford Kuga, які відрізняються між собою оснащенням та комплектацією.

Третє покоління Escape випускалось з 2013 до 2019 рік. Це був глобальний автомобіль, оскільки в Європі та Україні відомий як Kuga.

Більше того, це покоління було розроблене в Європі. На відміну від двох інших старших версій, які були зроблені спільно з Mazda, модель 2017 року була на 100% Ford.

В салоні встановлено нове покоління MyFord Touch. Кольоровий екран розмістився у верхній частині центральної панелі, а кнопки керування були прямо перед ним. В якості опції була звукова система преміум-класу Sony. Передні сидіння забезпечували хороший комфорт і деяку бічну підтримку завдяки своїм валикам. Ззаду було місце для трьох дорослих.

Також цікаво Ford презентував Kuga 2024

На відміну від свого європейського брата, у США не було дизельних двигунів. Також не було V6 або гібридної версії, як у другого покоління Escape. У США такі машини переважно з 1,6-літровим чи 2,0-літровим EcoBoost. Базова модель мала 2,5-літровий чотирициліндровий атмосферний двигун. Всі версії комплектувалися 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Автоматична система повного приводу передає крутний момент від передніх до задніх і від лівих до правих коліс відповідно до рівня зчеплення.