Ford планує розробку чотиримісного седана Mustang

Ford задоволена показником продажів Mustang, а тому планує запустити лінійку «автентичних» варіантів з двигунами V8, разом з якою може дебютувати перший в історії чотиридверний варіант Mustang.
Ford може презентувати чотридвиерний седан Mustang - Auto24

ФОТО: Autocar|

Неофіційний ренден чотридверного Ford Mustang

logo17 травня, 16:40
logo0
logo0 хв

Очільник Ford Джеймс Фарлі, в інтерв’ю Autocar заявив, Mustang є лідером на ринку купе у світі, проте, через це, створювати нові похідні генерації культової моделі. За словами Фарлі, ці нові моделі мають мати продуктивність і ДНК оригінального Mustang.

Читайте також: Ford знімає з виробництва Focus

«Ми ніколи не створимо Mustang, який не є Mustang. Наприклад, ніколи не знайдеться місця для маленького дворядного позашляховика Ford із наклеєним на нього значком Mustang. Але чи могли б ми створити інший тип кузова Mustang – чотиридверний чи будь-який інший? Я вважаю, що ми могли б, якщо ці моделі мають усі характеристики та атмосферу оригіналу» - сказав головний директор Ford.

Автовиробник й надалі інвестуватиме у версії Mustang, які будуть доступні широкому загалу покупців, проте також розвиватиме високопродуктивні моделі. Ця концепція нагадує купе 911 від Porsche, з його спеціальними версіями GT2 RS та GT3 RS.

Також цікаво: Ford готує заряджену позашляхову версію електромобіля Mustang Mach-E

Очільник Ford вважає, що один зі способів знизити витрати під час розробки доступної версії, це зменшення її ваги. Він підтвердив, що робота в цій галузі вже ведеться. Торік компанія представила високопродуктивний Mustang GTD. Ця версія є найшвидшою за всю історію моделі й орієнтована на трек. Фарлі назвав цей спорткар “першим в лінійці майбутнього” й додав, що компанія не зупиниться на досягнутому.

Ford Mustang GTD

Гарною новиною для прихильників Mustang стане той факт, що автовиробник збереже й продовжить виробництво V8. Дослівно Фарлі підтвердив це словами «Mustang буде з V8 доки Бог і політики дозволять нам». Очільник Ford пообіцяв, що віддано буде боротися, аби зберегти ці культові двигуни та механічні коробки передач, які часто пропонуються з ними.

Читайте також: Ford втрачає 100 000 доларів на кожному проданому електромобілі

Однак, не виключено, що майбутні моделі будуть гібридами. «Ми проводили тестування, і ми дійсно віримо, що часткові електричні трансмісії добре підходять для продуктивних водіїв. Однак, я можу пообіцяти, що ми ніколи не створимо повністю електричний Mustang» - додав Фарлі, ймовірно, не рахуючи електричного позашляховика Mustang Mach-E.