Ford знімає з виробництва Focus

Попри зниження популярності електричних авто у світі, очільник Ford у Європі все ще впевнений, що майбутнє автоіндустрії за електромобілями, тому компанія не має наміру продовжувати життєвий цикл моделі Focus.
Ford підтвердив намір зняти Focus з конвеєра у 2025 році- Auto24

ФОТО: з відкритих джерел|

Ford Focus

logo7 травня, 20:22
logo0
logo0 хв

Заяви про те, що з 2025 року Focus знімуть з конвеєра, з’явились ще у 2022 році. Попри значне падіння попиту на електромобілі, яке спонукало деяких автовиробників уповільнити поступову відмову від своїх автомобілів з ДВЗ, компанія Ford вирішила не відмовлятись від свого плану.

Читайте також: Ford зазнає величезних збитків через випуск електромобілів

Нещодавно Jaguar Land Rover заявила, що уповільнить перехід на повністю електричний модельний ряд, створюючи більше гібридних автомобілів. Водночас Mercedes-Benz подовжив життєвий цикл бензинового A-Class через постійний попит на ДВС, а Volkswagen на деякий час призупинив виробництво декількох моделей електромобілів, адже пропозиція перевищувала попит.

Однак, Мартін Сандер, голова Ford в Європі, заявив, що компанія не має жодних планів щодо розширення виробництва Focus. «У довгостроковій перспективі ми все ще глибоко переконані, що за електромобілями буде майбутнє, і ми побачимо значне збільшення обсягів» - сказав Сандер.

Також цікаво: Як виглядає "короткий" Ford F-150 Raptor R: відео

Ford також підтвердив, що поява компактних електромобілів також не виключена. Компанія готує 4 електричні позашляховики для ринку Європи. Сандер припустив, що після їх дебюту, можливо, з’являться менші пропозиції.