Як виглядає “короткий” Ford F-150 Raptor R: відео

Команда майстрів з Техасу створила коротку версію Ford F-150 Raptor R. Вони скоротили кузов й колісну базу пікапа та залишили лише кабіну водія.
Майстри створили “короткий” Ford F-150 Raptor R - Auto24

ФОТО: mcallen_motorcars|

Ford F-150 Raptor R

logo3 травня, 14:20
logo0
logo0 хв

Тепер цей Ford має дуже дивні пропорції, адже позбувся задніх дверей та великого шмату кузова. Зображення, які з’явились в інтернеті, дають змогу зрозуміти, що робота над автівкою все ще триває.

Читайте також: В Україні виконали унікальний тюнінг Ford F-150: відео

Очевидно, що таке “укорочення” значно знизила вагу автомобіля – ймовірно, на 700 кг. Також не зрозуміло, чи будуть майстри Mcallen Motorcars покращувати трансмісію авто, адже вони не залишили жодних подробиць про цей пікап.

Ford F-150 Raptor R оснащений 5,2-літровим V8 з наддувом, який також встановлюється на Mustang Shelby GT500 й має потужність в 700 к.с. й 868 Нм крутного моменту. Він може розганятися до 100 км/год за 3,6 секунди.

Також цікаво: Ford зазнає великих збитків через випуск електромобілів

Раніше в мережі вже з’являлись фото “короткого” Ford F-150. Той екземпляр був виготовлений майстрами PaxPower на замовлення заможного клієнта в Саудівській Аравії. Однак, той автомобіль дещо довший за екземпляр Mcallen Motorcars.