Франкфуртського автосалону більше не буде

З наступного року одна з найбільших світових виставок припинить своє існування. Однак автомобільне шоу повинно з'явитись в іншому німецькому місті, хоча і в оновленому форматі.
Франкфуртського автосалону більше не буде

ФОТО: reens-blog|

Автосалон у Франкфурті цього року буде останнім

logo30 січня 2020, 11:36
logo0
logo0 хв

Майже сім десятиліть автошоу у Франкфурті було місцем зустрічі нових автомобілів та усіх, кого цікавить транспорт. Та цього року IAA, тобто Internationale Automobil-Ausstellung або Франкфуртський автосалон буде останнім.

Читайте також: Бестселлером марки Volkswagen минулого року стали сосиски

Німецька асоціація Verband der Automobilindustrie (VDA) повідомляє, що за останні роки відвідуваність автосалону значно скоротилась. Якщо у 2015 році IAA відвідало близько мільйона людей, то в 2017 році їх було 810 тисяч, а минулого року на виставку прийшло лише 550 тисяч відвідувачів. Зважаючи на значні організаційні витрати для участі в подібних заходах, автовиробники також усе частіше відмовляються від власних експозицій на них.

Крім того, автошоу все частіше використовують для поширення своїх ідей еко-активісти, що також не додає виставкам привабливості в очах відвідувачів.

Організатори IAA оголосили, що в 2021 році Франкфуртський автосалон не відбудуться, однак вже зараз відкритий “конкурс на заміщення”. За інформацією VDA, в ньому беруть участь кілька великих німецьких міст: Берлін, Мюнхен, Гамбург, Кельн, Штутгарт і Ганновер. При цьому розробляється новий підхід до проведення автошоу, нова концепція. Передбачається, що виставка відійде від традиційних принципів статичної демонстрації нових автомобілів і буде зосереджена на інших аспектах індустрії – перспективних технологіях, сервісах, концепціях міської та індивідуальної мобільності тощо. Місто, що прийме естафету у Франкфурта обіцяють назвати протягом найближчих тижнів.

Також цікаво: Tesla відмовилась від своїх "ГігаФабрик" і відкриє новий дизайн-центр в Європі