Фургони Volkswagen T5: що у цих машинах приваблює військових

За три дні нинішнього тижня БФ MK Foundation дав три інформаційні приводи і всі вони стосувалися забезпечення вантажно-пасажирськими мікроавтобусами Volkswagen наших захисників.
Фургони Volkswagen T5 підтримують армійську логістику  - Auto24

ФОТО: MK Foundation|

Volkswagen T5, як і попередні версії Т4, добряче підтримують армійську логістику

logo5 липня, 08:40
logo0
logo0 хв

Тільки за вчорашній день, 4 липня, у війська відправлено 14, позавчора – 5 і три дні тому – 15 бусиків. Таку статистику можна помітити на сторінці MK Foundation в Facebook.

У першому випадку техніку отримали чотири бойові підрозділи – з механізованих бригад ім. генерал-хорунжого Марка Безручка та ім. князя Володимира Мономаха, Окремої Степової бригади та радіотехнічного батальйону.

Читайте також За березень майже сотня Volkswagen Transporter надійшла з Волині у війська

У другому випадку бусами Volkswagen T5 приріс батальйон "Свобода", а у третьому – підрозділ Окремого спеціального полку "Рейнджер", про що 1 липня навіть з’явилося коротеньке відео (див. нижче).

Уся техніка відправлена у війська в темно-сірій кольористиці матового відтінку й традиційними написами на бортах належності до MK Foundation та партнерських організацій.

Читайте також Перші десятки Volkswagen Transporter від геймерів вже на фронті

Згаданий вище Volkswagen T5 належить до п'ятого покоління фургонів серії Transporter T5. Він вважається найпопулярнішим комерційним автомобілем на українському ринку. І це не голі слова.

Якщо у цивільному використанні його прямі вертикальні положення стінок кузова, рівна підлога та всілякі кріплення для фіксації вантажів роблять авто серії Т5 ідеальним транспортом для малотоннажних перевезень, то в армійців ці особливості мають ще більші переваги.

Головне, що фургон є універсальним транспортним засобом як для перевезення особового складу, так і для логістичних завдань у прифронтовій та фронтовій смузі.

Армійці цінують Т5 за добротну підвіску – попереду незалежну McPherson і позаду двохважільну. Ця ходова добре налаштована і чудово справляється з нерівностями на бездоріжжі чи звичайній ґрунтівці, автомобіль стійкий під час різких поворотів.

Читайте також Ще кілька Volkswagen Transporter допоможуть захисникам пересуватись на фронті

При цьому ходова витривала й має гарний ходовий ресурс. Гумки на задній підвісці замінюють раз на 120 тис. км, як і амортизатори та сайлентблоки спереду. Шарові опори й підшипники безвідмовно відходжують по 100 тисяч і більше кілометрів.

Щодо двигунів, то вони за потужністю можуть бути від 115 до 200 і більше к.с. та з об'ємом від 1,9 до 3,2 л. Мікроавтобуси комплектуються як бензиновими, так і дизельними моторами. У будь-якій версії техніка надійна та економічна.

Фото: MK Foundation