Галерея Motorclassica 2019: австралійський погляд на класичну техніку

Австралія – інший світ, в якому все навпаки, від розташування керма в машині до напрямку обертання рідини у вирві. Але це ще й "нейтральна територія", на якій мирно співіснують європейські, американські та азійські автомобілі. Усі марки історичних машин, представлених на виставці у Мельбурні, продаються на континенті. Крім тих, що зникли назавжди.
Галерея Motorclassica 2019: австралійський погляд на класичну техніку

ФОТО: New Atlas|

Автентичний бронзовий маскот на радіаторній решітці автомобіля Alvis 12/75 Sports Roadster 1920 року

logo19 жовтня 2019, 14:44
logo0
logo0 хв

На шоу Motorclassica 2019 компанії Bentley, Citroen та Mini привезли свої найкрутіші раритети, аби відзначити ювілейні дати. Перші дві марки відзначають століття свого існування, а британський виробник компактів святкує 60-річчя. Експозиції цих марок були особливо пишними.

Також цікаво: Погляньте на найбільш незвичайні, дивні, химерні та безглузді машини в цій величезній галереї

Британська марка Alvis також могла б святкувати свою соту річницю, яки дожила до наших днів. Однак останній автомобіль був випущений фірмою у 1967 році, а донаших днів дійшли колекційні машини зниклої фірми із гарними капотними фігурками – соколом та зайцем.


Фото: один з 30 родстерів Alvis 12/75, зразка 1920 року, що дожили до наших днів / New Atlas

Зате підприємства, започатковані у 1919 році Андре Сітроеном та Уолтером Бентлі, існують і понині. До того ж, непогано почуваються і виставили розкішну експозицію на автошоу. Mini також не пасла задніх і привезла з-за океану кілька цікавих моделей на чолі з Mini 60 Years Special Edition.

Фото: експозиція шоу Motorclassica 2019 / New Atlas

Серед інших цікавостей виставки: колекція класичних японських спорткарів та світова прем’єра (!) австралійського суперкара Bolwell Nagari 500, про який ми розповімо окремо.

Фото: Bolwell Nagari 500 та Bolwell Nagari 1971 року / New Atlas

Нагороду “Автомобіль шоу” в конкурсі елегантності Motorclassica 2019 отримав Aston Martin DB 2/4 MKIII, зображений нижче.

Також цікаво: Відео: власник розбив Mercedes-AMG C63 S заради трьох секунд сумнівної слави