"Геландеваген" може відділитись від Mercedes-Benz і стати самостійним брендом

Знаменитий Gelandewagen народить окремий бренд разом з AMG та Maybach.
"Геландеваген" може відділитись від Mercedes-Benz і стати самостійним брендом
logo28 жовтня 2020, 16:04
logo0
logo0 хв

Попит на G-клас вже давно перевищує виробничі можливості німецького бренду, тож у концерні Daimler міркують над тим, як його задовольнити. Одним з можливих способів називають виділення в окремий бренд.

Також цікаво: Позашляховики 2020: найдорожчі моделі в Україні

Китайський портал AutoHome повідомляє про це, посилаючись на інформацію із зустрічі топ-менеджерів компанії з інвесторами.

Передбачається, що G-клас стане суббрендом Mercedes-AMG, Mercedes-Maybach або EQ. При цьому кількість варіантів позашляховика буде розширено, щоб задовольнити попит, що перевищує поточні виробничі можливості Mercedes-Benz.

Інші джерела стверджують, що G-клас зовсім припинить існування в своєму нинішньому вигляді до 2023 року, після чого на світ з’явиться повністю електрична модель під назвою EQG. Такий електрокар концерн Daimler офіційно анонсував у лютому цього року, пообіцявши провести презентацію до кінця 2022 року. Втім, не виключено, що EQG не замінить G-клас, а буде випускатись одночасно з ним, за аналогією з традиційним Mercedes-Benz S-клас та його електричним “братом” EQS.