Honda у США представить водневий вантажний тягач

Компанія Honda представить концепт вантажівки на водневих паливних елементах класу 8: світову прем’єру японський виробник покаже на найбільшій виставці передових технологій для комерційних автомобілів ACT Expo 2024.
Honda в електромобільності пішла своїм шляхом  - Auto24

ФОТО: Honda |

Honda буде просувати CR-V e:FCEV 2025 року в Америку, але Європатакож буде в пріоритеті - перспкективний ринок

logo20 травня, 09:17
logo0
logo0 хв

На виставці ACT Expo в Лас-Вегасі, що відбудеться на нинішньому тижні, будуть представлені продукти Honda з нульовим рівнем викидів, у т.ч. концепт вантажівки. В рамках теми забезпечення економічної та екологічної стійкості автопарку виконавчий директор Honda Райан Харті виступить з доповіддю на саміті Ultra Clean Heavy Vehicle (Ультрачистий важкий автомобіль).

Виробник не приховує, що концепція вантажівки показує новий демонстраційний проєкт з метою пошуку ділових партнерів з Північної Америки для майбутнього виробництва продуктів, що працюють на паливних елементах.

Читайте також Honda випустить цілу лінійку електромобілів серії 0

Магістральний тягач на водневих паливних елементах класу 8 (8 / 2,4 / 4 м) вагою 12 918 кг та з вантажем 24 355 кг має запас ходу 643 кілометри. Для такої розмірної групи подібна відстань пробігу доволі відчутна й конкурентна.

Середню швидкість 112,6 км/год забезпечує загальна силова потужність вантажівки у 240 кВт. Тут комбінація з 80 кВт x 3 системи FC. Для цього автомобіль забезпечили акумулятором високої напруги 120 кВт-год. Це все доповнює бак для водню високого тиску 700 бар 82 кг.

Читайте також Honda витратить 11 мільярдів доларів на новий завод електромобілів

Щоб зменшити вплив своєї діяльності на навколишнє середовище, Honda також має намір компенсувати викиди CO2 від своїх виробничих операцій у Північній Америці за допомогою довгострокових віртуальних угод про закупівлю електроенергії (VPPA) для відновлюваної вітрової та сонячної енергії. Це має покрити понад 60% електроенергії.

"Комерційні транспортні засоби, включно з вантажівками класу 8, де паливні елементи з нульовим рівнем викидів пропонують найкращу заміну наявних дизельних двигунів, є ключовою частиною широкомасштабної бізнес-стратегії Honda щодо водневого виробництва. Honda активно шукає ділову співпрацю та клієнтів, щоб допомогти вивести ці водневі паливні елементи на ринок тут, у Північній Америці", – говорить помічник віцепрезидента з питань сталого розвитку та розвитку бізнесу American Honda Motor Co., Inc. Райан Харті.

Фото/відео: Honda