Гостомель покращує сполучення зі столицею: одна сторона мосту через Ірпінь вже діє

Київщина отримала ще один відремонтований міст, вірніше його частину: біля Гостомеля відкрито рух лівим проїздом через річку Ірпінь.
На Варшавській трасі логістика відновлюється - Auto24

ФОТО: Служба відновлення у Київській області|

Гостомельський міст на Варшавській трасі

logo17 січня, 11:50
logo0
logo0 хв

Транспортне сполучення на цьому відрізку автотраси М-07 Київ – Ковель – Ягодин тепер значно поліпшиться. Повноцінного логістичного забезпечення тут не було з 2022 року, коли через бойові дії на початку російської окупації регіону міст було зруйновано.

Це сталося 25 лютого 2022-го, коли рашисти вже лютували на вулицях Гостомеля. Завдяки знешкодженню такого стратегічного об’єкта вдалося перекрити шлях ворожому трафіку та розбити велику колону бронетехніки окупантів, які намагалися прорватися до Києва.

Читайте також Ще три мости відновили в Україні: де саме

Облаштована після деокупації тимчасова переправа лише частково відповідала жвавому трафіку на цій ділянці дороги. Транспортні затори й сповільнений рух суттєво збільшували час на дорогу до столиці та навпаки.

Мостобудівники вивели нові опори, вклали на них прогонової конструкції, виконали армування та бетонування. На проїзній частині лівої частини цієї транспортної споруди влаштовано асфальтобетонне покриття, встановлено перильне та бар’єрне огородження.

Окрім цього, за сучасними стандартами безпеки дорожнього руху встановлено опори з приладами освітлення.

Читайте також На Житомирщині відновили ще три мости

Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України повідомило, що невдовзі буде відкрито повноцінний рух по обох частинах 134-метрового мосту на Варшавській трасі. Там лишилося дещо впорядкувати, а саме "необхідно завершити роботи з водовідведення на правій частині мосту, що планується виконати до кінця січня".

До того часу рух транспорту по лівому проїзду мосту тимчасово здійснюватиметься в обох напрямках – в бік Києва та Гостомеля.