Hyundai Tucson 2021 показали офіційно: прихильники шоковані

Один з бестселлерів корейської марки незабаром змінить покоління. Але чи всі зрозуміють сміливий дизайн?
Hyundai Tucson 2021 показали офіційно: прихильники шоковані

ФОТО: Hyundai|

Hyundai Tucson 2021

logo3 вересня 2020, 13:46
logo0
logo0 хв

Четверте покоління Hyundai Tucson представлять менш, ніж за два тижні. Кросовер стане першою моделлю марки, що приміряє стилістику дизайну, названу Parametric Dynamics.

Також цікаво: Skoda Enyaq iV представлений офіційно: характеристики, ціни, фото, відео

Новий седан Elantra має лише натяк на Parametric Dynamics, тоді як у Tucson 2021 ступінь інтеграції оптики в решітку радіатор значно глибша. Сама ж оптика – повністю світлодіодна і виступає графічним елементом дизайну.

Офіційні зображення також демонструють абсолютно новий підхід до архітектури інтер’єру. Кросовер отримав цифрову панель приладів без козирка над нею, мінімалістична консоль з мінімумом фізичних кнопок та управління коробкою передач без традиційного руків’я.

Виробник обіцяє вперше в історії моделі запропонувати Hyundai Tucson з двома варіантами колісної бази. Подібне у цьому класі пропонує лише Volkswagen Tiguan, що має версію Allspace.

Фото: офіційні тізери Hyundai Tucson 2021 / Hyundai

Скоріш за все, кросовер повністю оновить моторну лінійку, в котрій обов’язково будуть нові бензинові і дизельні двигуни серії Smartstream з 48-вольтовими стартер-генераторами в якості помічників.

Дивіться також: Представлено оновлений Hyundai Kona разом з версією N-Line Pack