"Я подвою будь-яку суму, переведену на мій біткойн-рахунок": Твіттер Ілона Маска зламали хакери

Хакери отримали доступ до профілів десятків, якщо не сотень, відомих людей і розміщували від їхнього імені дописи зі схожим змістом, аби видурити у людей гроші.
"Я подвою будь-яку суму, переведену на мій біткойн-рахунок": Твіттер Ілона Маска зламали хакери
logo17 липня 2020, 08:40
logo0
logo0 хв

“Сьогодні я почуваюсь напрочуд щедрим, через Covid-19. Я подвою будь-яку суму, переведену на мій біткойн-рахунок протягом наступної години", – такий допис з’явився на сторінці Ілона Маска у Твіттері. Повідомлення зі схожим змістом були розміщені в акаунтах Біла Гейтса, Уоррена Баффета, Барака Обами, Каньє Веста, компаній Apple, Uber та багатьох інших. Кібератаку на Twitter вже назвали наймасштабнішим зламом в історії.

Дивіться також: Ford Bronco 2021: офіційна прем'єра найочікуванішого позашляховика Америки

Хоча адміністрація соцмережі досить оперативно відереагувала на ситуацію, повернути контроль над профілями скомпроментованих користувачів поки не змогла. Дописи у таких акаунтах почали видаляти в ручному режимі, однак незабаром вони з’являлись знову.


Портал The Verge повідомляє, що за той час, поки дописи були доступні, на номери віртуальних гаманців, вказаних у твіттах Ілона Маска та Біла Гейтса користувачі встигли перерахувати криптовалюти на суму близько 50 тисяч доларів.

Twitter наразі намагається відновити захищеність своїх данних, однак репутації соцмережі нанесений істотний удар. На тлі цієї ситуації акції Twitter впали в ціні на 3%.

Дивіться також: Марка Nissan змінила логотип: фото