"Євробляхарів" знову пообіцяли не штрафувати до прийняття законів про розмитнення

У спільноті власників автомобілів на іноземній реєстрації з’явилась інформація що, штрафувати за керування нерозмитненим автомобілем не будуть до прийняття законів про розмитнення.
"Євробляхарів" знову пообіцяли не штрафувати до прийняття законів про розмитнення
logo3 лютого 2021, 18:25
logo0
logo0 хв

Представники "євробляхарів" вкотре намагаються домовитись з МВС. Їх знову обіцяють не штрафувати, але ж керівництво МВС вже порушувало власні обіцянки.

Читайте також: Скільки українці заплатили за розмитнення авто у 2020 році

"Вчора мав особисту зустріч з заступником міністра внутрішніх справ Антоном Геращенко. Обговорили питання послаблення тиску на власників "євроблях". Отримав відповідь що на період до голосування за законопроекти про доступне розмитнення №4643д та №4644д буде пауза на застосування санкцій до водіїв "євроблях" без вагомої причини і явних порушень ПДР з їхньої сторони", - сказано в повідомленні спільноти власників автомобілів на іноземній реєстрації у соцмережі.

Зараз водіїв автомобілів на іноземній реєстрації штрафують у Харківський області. З початку репресивних дій поліцією вже було виписано близько 400 постанов. Штраф за керування "євробляхою" складає 8500 грн, а якщо водій попадеться вдруге – 17 тис грн з позбавленням водійських прав.

Нагадаємо, що це вже не перша спроба "євробляхерів" домовитись з поліцією. 20 грудня 2019 року вже була досягнута домовленість з керівництвом МВС. Тоді "євробляхерам” пообіцяли що "До прийняття нових законів, поліція накладати штрафи не буде".

Нові закони не прийняли, а штрафи за керування нерозмитненим авто вже застосовують. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів чому "євробляхерів" почали штрафувати.