Ілон Маск "погрожує" новою моделлю за $25 тисяч

І каже, що вийде вона вже через три роки.
Ілон Маск "погрожує" новою моделлю за $25 тисяч
logo20 серпня 2018, 14:30
logo0
logo0 хв

Нова бюджетна модель Tesla може з’явитись вже за три роки. Та спочатку мають побачити світ кросовер Model Y, вантажівка Semi, пікап та Roadster.

Нещодавно Ілон Маск обмовився у своєму Twitter, що його компанія працює над “компактним автомобілем”. А днями у інтерв’ю популярному ютуберу Маркусу Браунлі голова компанії сказав, що Тесла працює над тим, аби за три роки вивести на ринок автомобіль з цінником у 25 тисяч доларів. Нагадаємо, схожим чином Маск анонсував свого часу і вихід Model 3 – тоді мова йшла про $35 тисяч.

Також цікаво: Ілон Маск вирішив привласнити компанію Tesla

Звичайно, такий привабливий цінник від Tesla – довгоочікувана річ, адже на сьогодні найдоступнішою моделлю марки є Model 3, однак модель у базовій комплектації за ті самі 35 тисяч доларів усе ще не доступна – наразі найменший цінник на “трійку” складає 50 тисяч доларів, а топова версія Performance коштує щонайменше $64 тисячі.

Якщо розумієте англійську та маєте 17 хвилин вільного часу – можете переглянути інтерв’ю з Ілоном Маском на заводі, у якому він розповів ще кілька цікавих речей про компанію, свою роботу, електричний родстер та інше.

Також цікаво: Доставка VIP-рівня: Ілон Маск привіз Tesla Model 3 прямо додому покупцям