Ілон Маск вирішив привласнити компанію Tesla

Гендиректор хоче викупити усі акції заснованої ним самим фірми і вивести її з біржі.
Ілон Маск вирішив привласнити компанію Tesla

ФОТО: Squarespace|

Ілон Маск хоче викупити свою компанію в акціонерів

logo8 серпня 2018, 19:50
logo0
logo0 хв

Маск вирішив викупити акції Tesla по ціні у 420 доларів за долю. Про це він написав у своєму Twitter, спричинивши паніку на біржі, а потім зростання вартості акцій.

Також цікаво: 124 тисячі електрокарів та гібридів VW, Audi та Porsche можуть бути заборонені через отруйний кадмій

“Планую викупити Tesla по 420 доларів за акцію. Фінансування забезпечено”, – у своїй манері написав бос Тесли. Звідки узялась така цифра вартості акції – невідомо, однак при такій ціні 100% компанії коштуватимуть близько $82 міль’ярдів за данними Bloomberg, тож це може стати найдорожчою продажою компанії у світовій історії.

Наразі Ілону Маску, що обіймає посаду генерального директора Tesla, належить 20% акцій компанії. Єдиною перешкодою для Маска, за його словами, може стати схвалення від акціонерів. Та підприємець заявив, що у них є два шляхи: або просто продати акції, або зберегти свою частку в компанії через спеціальний фонд. При цьому Маск висловив надію, що більшість обере другий варіант.

Єдиний “твіт” Ілона Маска призвів до того, що біржа NASDAQ призупинила торгівлю акціями Tesla і відновила її лише після того, як Маск дав певні роз'яснення своїй заяві. На момент закриття ринків акції Tesla виросли на 11%.

Також цікаво: Українці стрімко пересідають на електромобілі