Інкасатори розкидали по дорозі 175 тисяч доларів: відео

З броньованої вантажівки інкасаторів на дорогу висипалася купа грошей, де її розтягнули автомобілісти. Поліція просить все повернути по-хорошому.
Інкасатори розкидали по дорозі 175 тисяч доларів: відео
logo12 липня 2019, 12:49
logo0
logo0 хв

Люди часто просять грошей. В уряду, начальства, родичів, вищих сил... І деяким щастить - їх прохання чують і виконують.

Читайте також: Дискримінація почалась: українські електромобілі отримають зелені номери

Велика сума грошей була викинута на вулицю на автомагістралі № 285 Атланти в США. Там у броньовика інкасаторів раптом на повному ходу відкрилася задні двері і почали вилітати тисячі доларів. Люди, які їхали в цей час по дорозі, тут же зупинилися і почали збирати купюри, які літали та лежали на дорозі, повідомляє видання Atlanta Journal-Constitution. Пощастило? Так! Але з точки зору закону вони тепер злодії.

В даний час департамент поліції Данвуда просить людей повернути гроші, які випали з вантажівки. Особи збирачів вже відомі правоохоронним органам: номери десятків автомобілів, які зупинялися для збору манни, визначені, і правосуддя ось-ось здійсниться.

Читайте також: В Україні фіксують феноменальне зростання продажів мотоциклів

Деякі громадяни вже піддалися на вмовляння повернути зібрані гроші: один приніс 2100 доларів, інший – 500 доларів. На цьому поки все... Більшої частині суми, як і раніше, не вистачає, а нові господарі грошей можуть бути засуджені за всією суворістю закону штату Джорджія №16-8-6:

Особа вчиняє злочин, пов'язаний з розкраданням втраченого майна, коли воно отримує контроль над втраченим майном і приймає майно в своє користування без попереднього прийняття належних заходів для повернення майна власнику.

Сержант Роберт Парсонс розповів виданню, що люди, які повернуть гроші, не будуть притягуватися до відповідальності. Ті ж, хто привласнив понад 1500 доларів, згідно з місцевими законами, можуть і будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Читайте також: Київські водії влаштували протест кортежу президента: відео