Люксовий моторхоум від Niesmann + Bischoff має 7 запатентованих рішень в конструкції і кілька цікавих особливостей.

Більше 23 тисяч годин розробки знадобилось на створення iSmove. Результатом зусиль німецької компанії Niesmann + Bischoff став будинок на колесах, що поєднує корисний простір і зручність трансформації, комфорт і розкіш, передові рішення і свободу їхати куди завгодно.

Дивіться також: Дім на колесах для олігархів: два "Мерседеси" за 1,8 млн доларів

В даний час на розгляді знаходяться сім проектів патентів на рішення, застосовані у цьому увтодомі – речі, які зазвичай можна зустріти хіба що в концептуальних автомобілях.

Про зовнішній вигляд iSmove мало що говорити. Це кемпер-фургон, схожий на мікроавтобус, з формами коробки. Основою для нього служить Fiat Ducato. Всередині ж панують техно і модерн. Більшість трансформацій відбувається електронним способом.

Двері без вікон – це те, що Niesmann + Bischoff хоче зберегти для безшовного дизайну дверей. Що стосується місць для зберігання, вони інтегровані в стіни, розумно приховуючи їх на видноті.

Іншими особливостями iSmove є кухня, яку можна перетворити на декілька способів, ліжко, що складається під стелю та ванна кімната-трансформер.

Усе, що може запропонувати iSmove, демонструє це напрочуд приємне промо-відео. Виробник наголошує на таких цифрах:

  • Резервуар на 200 літрів питної води
  • Холодильник на 138 літрів
  • 4456 літрів вантажного простору
  • 2592 варіантів оздоблення інтер’єру

Щодо вартості такого будинку на колесах, то ціни у Німеччині стартують з відмітки 90 870 євро.

Також цікаво: Нову модель авто Hyundai потрібно збирати власноруч