Jeep незабаром презентує три нові моделі

Jeep активно оновлює свою лінійку, тому незабаром, разом з електричним Renegade дебютує оновлений Compass та ще одна неоголошена модель.
Jeep готує три нові кросовери - Auto24

ФОТО: Motor1|

Jeep Renegade

logo14 червня, 13:49
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Jeep не зупиняється після дебюту повністю електричного Wagoneer S й має намір розширювати свій модельний ряд. Як передає Motor1, в рамках презентації Stellantis 2024 Investor Day, представники Jeep повідомили, що наразі готуються принаймні три нові позашляховики.

Читайте також: Jeep готує електричний кросовер за 25 000 доларів

Першим з них стане новий Jeep Renegade. Торік з’явились чутки, що 2023 модельний рік стане останнім для компактного кросовера, однак, виявилось, що компанія вже готує йому повністю електричного наступника.

Очікується, що він матиме цінник до 25 тисяч доларів й дебютує до 2027 року. У тому ж році з’явиться новий Compass. Компанія нещодавно вже презентувала рестайлінг кросовера.

Також цікаво: Офіційно представлено Jeep Wagoneer S

Окрім вже відомих моделей, готується абсолютно нова. Jeep зазначив, що новинка буде представником D сегменту, але поступатиметься Grand Cherokee в лінійці бренду. Вона буде займати ту ж нішу, що й Wagoneer S та Recon, який надійде у продаж в наступному році.