Карлос Гон офіційно покинув пост глави Renault

Раніше топ-менеджера усунули від керування компаніями Nissan Motor та Mitsubishi Motors, які входять до складу альянсу RNM.
Карлос Гон офіційно покинув пост глави Renault

ФОТО: Аutoevolution|

Карлос Гон

logo24 січня 2019, 14:00
logo0
logo0 хв

Про відставку Карлоса Гона повідомив міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер. Новим главою автомобільного гіганта стане Тьєрі Боллоре.

Колишнього шефа міжнародного альянсу все ще утримують під вартою у Японії. У листопаді минулого року Гон був заарештований за підозрою в порушенні фінансового законодавства, фінансових махінаціях та незаконному привласненні коштів.

Читайте також: Бос Aston Martin показав на відео електричний Rapid E

Прокуратура Токіо пред'явила звинувачення Гону, а також Nissan у заниженні на $44 млн суми винагороди колишнього глави автомобілебудівної компанії в її фінансовій звітності за останні п'ять років. Прокуратура також підозрює, що Гон приховав ще частинау винагороди, отриманої від Nissan на суму близько $38 мільйонів. Усі висунуті проти нього звинувачення Карлос Гон заперечує.

Провівши внутрішнє розслідування, компанія Nissan Motor заявила, що Гон отримав 7,8 млн євро в якості компенсацій, без згоди ради директорів спільного підприємства. Японська компанія повідомила, що вважає такі виплати неправомірним використанням посади і позиватиметься проти Гона, аби стягнути з нього названу суму.

Окрім мільйонних штрафів Карлосу Гону загрожує тюремне ув’язнення строком до 10 років, якщо суд визнає його винним.

Також цікаво: Колишній шеф Infiniti займатиметься електрокарами Dyson