Škoda анонсує високопродуктивну версію Enyaq RS Race

Чеський автовиробник поділився подробицями про майбутній "заряджений" електромобіль. Розробкою версії для перегонів займається підрозділ Škoda Motorsport.
Škoda розробляє "заряджений" Enyaq RS Race - Auto24

ФОТО: Škoda|

Концепція Škoda Enyaq RS Race

logo2 травня, 16:40
logo0
logo0 хв

Повідомляється, що високопродуктивна версія повинна мати ДНК автоспорту в серійному авто. Авто відрізнятиметься розширеним шасі та заниженим кліренсом.

Читайте також: Рідкісні та маловідомі моделі Škoda: фото

З міркувань аеродинамічної ефективності модель оснастять антикрилами, дифузором та новими бамперами. Всередині встановлять каркас безпеки для жорсткості кузова.

Відомо, що Enyaq RS Race буде лише два сидіння, як у гоночних автомобілів, а окремі деталі будуть полегшені або замінені на нові з композитних матеріалів. Ймовірно, декілька частин інтер’єру взагалі зникнуть, аби зробити автомобіль легшим.

Електромобіль отримає нову трансмісію, а от двигуни та батарея залишаться стандартними від серійного Enyaq RS Coupé. Міхал Грабанек, керівник Škoda Motorsport, сказав: “Škoda Motorsport розробила свій перший повністю електричний автомобіль у 2021 році. Ми багато чого навчилися, але я думаю, що зараз саме час використати наш досвід.”

Також цікаво: Škoda презентувала концепт Vision для гри Gran Turismo 7

Він також додав: “Ми створюємо унікальну концепцію Enyaq RS Race, яка продемонструє, як ми можемо перенести ДНК автоспорту на серійні автомобілі, одночасно працюючи над майбутнім”.