Компанія Lotus вважає, що зможе захопити ринок розкішних електромобілів

Компанія Lotus Tech зосередить зусилля на найвищому сегменті ринку електромобілів зі своїм позашляховиком Eletre та седаном Emeya, які пропонуватимуться не лише в США та Європі, але й у Китаї. Згодом планується розширення поточної лінійки розкішних електромобілів.
 Lotus планує захопити ринок розкішних електромобілів - Auto24
logo27 лютого, 16:10
logo0
logo0 хв

Автовиробник планує здійснити цей план завдяки ресурсам та підтримці свого власника – китайської компанії Geely. Також нещодавно компанія залучила понад 880 мільйонів доларів у вигляді фінансових зобов’язань, завдяки злиттю SPAC.

Читайте також: Lotus випустить конкурента Porshe Taycan

“До кінця року Lotus буде випускати чотири автомобілі, три з них електромобілі. Ці чотири моделі наразі доступні в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, а частина з них також доступна у Великобританії та ЄС. У третьому кварталі цього року в США надійде нова модель електричного SUV, тому різні ринки матимуть різні стратегії, різні пропозиції продуктів і різні умови” – сказав фінансовий директор Lotus Tech Алексіус Лі

Завдяки такому плану, Lotus Eletre та Lotus Emeya матимуть цінник в діапазоні від 80 000 до 150 000 доларів. Компанія вважає, що сегмент розкішних автомобілів стрімко розвивається, а тому хоче зайняти цю нішу однією з перших.

Також цікаво: Тюнінгований Lotus Esprit V8 1997 року продали за ціною нової GR Supra

Цікаво, що такі конкуренти, як Mercedes, BMW та Polestar, не погоджуються з тезою, що глобальний ринок розкішних електромобілів в ціновому сегменті від 80 до 150 тисяч доларів недостатньо охоплений, а отже – не збираються інвестувати в розробку таких автомобілів.