Концептуальний кросовер Nissan змінює колір в залежності від кута зору

У Nissan з’явився первісток із серії електричних концептуальних автомобілів, що невдовзі буде продемонстрований на Токійському автосалоні.
Nissan Hyper Urban  SUV: опис, фото, відео - Auto24

ФОТО: Nissan|

SUV Hyper Urban Nissan

logo3 жовтня 2023, 18:15
logo0
logo0 хв

Радикальний позашляховик Hyper Urban розроблений для "міських і приміських професіоналів, які надають пріоритет екологічній стійкості". Зовнішній дизайн новачка суттєво відрізняється від поточного електричного позашляховика Nissan Ariya, в ньому переважають кутасті лінії. З передньої частини, де Hyper Urban має світлодіодну панель на всю ширину та чітку панель, повністю зникли вигини.

Дизайнери встановили глянцевий чорний бампер, який контрастує з жовтою фарбою. За словами маркетологів Nissan, це "міняє колірне відображення залежно від кута, під яким на нього падає світло".

Читайте також З'явилися шпигунські фото нового компактного кросовера від Nissan

Hyper Urban вражає як зовнішнім виглядом, так й інтер’єром. Щоправда, Nissan поки опублікував лише одне зображення салону, на якому показано задню частину, де видно крісла, схожі на шезлонги.

Взимку навантаження на акумулятор в автомобілі зростає. Тож варто завчасно його перевірити, а за необхідності – замінити на новий. АКБ Bosch розраховані на важкі умови експлуатації та не підведуть навіть у сильний мороз.

Рекламна інформація

Це загадковий чотиридверний автомобіль, де двері-метелики розташовані спереду, а двері-метелики-самогубці – позаду. Фото: Nissan

Вони розбавлені великими пуфами та центральним екраном, яким можуть насолоджуватися пасажири на задніх сидіннях. Цікаво, що ці дивани насправді є частиною передніх сидінь, які можуть складатися в задні.

Nissan дипломатично уникнув подробиць щодо електричної силової установки концепту, вказує тільки на наявність функцій V2H і V2G. Також повідомлено, що салон може бути оновлений новою цифровою панеллю приладів, щоб відобразити "останні технології та тенденції в графічних інтерфейсах користувача".