Концерн General Motors позбувся австралійської марки Holden

Праворульні машини для Австралії та Новій Зеландії вже припинили випускати, а бренд стане історією в 2021 році.
Концерн General Motors позбувся австралійської марки Holden

ФОТО: Holden|

Логотип Holden

logo17 лютого 2020, 16:50
logo0
logo0 хв

Історія австралійської марки Holden налічує 164 роки, з них 69 років у якості автовиробника. Власник бренду, американський концерн General Motors, завершив процедуру ліквідації бренду. Причини – економічні.

Також цікаво: Kia Sorento 2021 представлений офіційно

Восени 2017 року американський концерн закрив останній завод Holden в Австралії, а тепер оголосив про повну ліквідацію бренду. До 2031 року продовжиться виробництво запчастин до автомобілів, а самі машини з наступного року вже не випускатимуть.

Тривалий час бренд залишався дотаційним, випускаючи перелицьовані моделі Chevrolet та Opel/Vauxhall. Однак, випуск праворульних автомобілів, що продаються тільки в Австралії і Новій Зеландії, не здатен забезпечити достатнього прибутку, і подальші інвестиції в бренд General Motors вважає недоцільними.

Разом з Holden будуть ліквідовані всі підрозділи: National Sales Company, GM Holden Engineering, GM Design Australia, Holden Financial Services та Maven Australia. Офіційна дата “смерті” Holden: 1 січня 2021 року.


Оголошуючи про закриття, Holden пообіцяв продовжити підтримку клієнтів. У силі залишаються всі гарантійні зобов'язання і пропозиції щодо регулярного обслуговування, буде працювати колл-центр, впродовж десяти років триватиме випуск запасних частин.

Читайте також: Автомобільний бренд Ravon зникне до середини 2020 року, але не в Україні