Крадій-невдаха зібрав 13 арештів за викрадення авто протягом 18 місяців

Чортова дюжина для цього зловмисника стане справді лихою цифрою, оскільки цього разу поліція обіцяє нарешті запроторити його за ґрати.
Крадій-невдаха зібрав 13 арештів за викрадення авто протягом 18 місяців
logo8 грудня 2020, 16:30
logo0
logo0 хв

“Безглуздо повторювати одну й туж дію, сподіваючись отримати інакший результат”, сказав якось Альберт Ейнштейн. Та ця мудрість, очевидно, не дійшла до одного чоловіка з Сан-Франциско, що полюбляє брати чуже.

Читайте також: Жінці повернули автомобіль, вкрадений 28 років тому

Під час чергування, поліцейський патруль зупинив чоловіка на мотоциклі Triumph для рутинної перевірки. Правоохоронці виявили, що мотоцикл крадений і заарештували 31-річного чоловіка, що їхав на ньому. Виявилось, що цей арешт був тринадцятим за останні півтора року, причому усі попередні також були пов’язані з викраденими транспортними засобами: “Викрадення транспортного засобу, отримання викраденого майна, порушення правил використання номерного знаку ТЗ та володіння забороненою речовиною”.

“Працьовитий” крадій попадався поліції в середньому раз на 41 день, але щоразу йому вдавалось уникнути відповідальності. Чому злодій щоразу, після арешту, опинявся на волі та мав змогу повторювати свої “подвиги” – поліція не повідомляє, однак обіцяє нарешті поставити крапку в цій історії та запроторити крадія за ґрати.