![Крістіан фон Кьонігсегг купив собі старенький родстер Mazda MX-5](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201904/119315d8e7829-6af4-421f-9f5b-b12404d289d7.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
ФОТО: Facebook|
Mazda MX-5 Крістіана фон Кьонігсегга
У це може бути важко повірити, однак засновник компанії, що випускає шалено дорогі й швидкі гіперкари Крістіан фон Кенігсегг нещодавно купив собі Mazda MX-5 випущену у 1992 році.
Також цікаво: Lotus представить свій електричний гіперкар вже у квітні
Цікаво, що у приватному автопарку родини фон Кенігсегг немає жодного автомобіля Koenigsegg! Так дружина засновника і гендиректора фірми Хальдора фон Кьонігсегг володіє Volvo XC90 і Porsche 911 Targa, а її чоловік водить Tesla S P85 і чекає на нову Model 3. Та нещодавно пара додала ще один автомобіль до свого гаража. І він справді особливий.
Це не проста MX-5 – колись вона вже була у гаражі родини фон Кенігсегг, якраз у той час, коли Крістіан заснував свою компанію чверть століття тому.
У інтерв’ю виданню Road and Track Крістіан розповів, що возз’єднання з Mazda відбулось завдяки одному зі співробітників його фірми. “Мій перший MX-5 повернувся в мої руки після того, як наш транспортний менеджер пішов на автошоу на шведському острові Öland, де побачив цю чорну Mazda MX-5, у описі якої значилось, що “раніше це був автомобіль Крістіана фон Кенігсегга. Довелось трохи переплатити, аби повернути його, але тепер я можу насолоджуватися нею в теплі літні дні! Автомобіль усе ще в прекрасному стані і досі так само приємний в управлінні, яким я його пам’ятаю”, – сказав фон Кенігсегг.
Також цікаво: Останні моделі Koenigsegg Agera FE отримали власні імена: Тор і Вейдер