Купу металобрухту, що колись була Tesla Model 3, оцінили у 15,6 тисяч доларів

Незважаючи на моторошний вигляд, машина все ще здатна пересуватись самостійно. Хоча відновленню вже не підлягає.
Купу металобрухту, що колись була Tesla Model 3, оцінили у 15,6 тисяч доларів

ФОТО: Carscoops/eBay|

Повністю розбита Model 3 робочою силовою установкою

logo17 квітня 2020, 15:48
logo0
logo0 хв

В YouTube можна знайти безліч відеороликів про повернення до життя тотально розбитих машин. Хтось робить на цьому бізнес, інші ладнають машини для себе, але в будь-якому випадку для подібних проектів обирають автомобілі, хоча б схожі на те, чим вони були, зійшовши з конвеєра. Та знайшовся сміливець і на цю Tesla Model 3.

Також цікаво: З дна океану підняли пару машин в контейнерах, що провели під водою 22 місяці

Продавець з Каліфорнії виставив понівечений електро-седан на торги з початковим цінником в 1 долар. Наступного дня потенційні покупці довели ціну до $5200, а на момент завершення торгів вартість лоту склала $15 599. І це за машину, що не підлягає відновленню.

Фото: Tesla Model 3 з тотальними пошкодженнями, але робочою силовою установкою / Carscoops/eBay

Та є один важливий нюанс: незважаючи на значні пошкодження (продавець не пояснює, як це сталось) електрокар все ще на ходу, а значить його найцінніші компоненти можна використати для якогось проекту. Або ж просто продати окремо. Продавець запевняв, що на запчастини розбитий електрокар можна продати за 20 тисяч доларів.


Ця Tesla Model 3 має комплектацію Performance AWD Long Range з двома електромоторами, була випущена у 2018 році і має пробіг менше 11 тисяч кілометрів.

Дивіться також: Lorinser продає відреставрований армійський кемпер Puch 230 GE на базі G-Class