Купи слона: на продаж виставили Lamborghini Gallardo, перетворений на позашляховик

Суперкар з оффроуд амуніцією оцінили у 115 тисяч євро – практично втричі дешевше за повноцінний позашляховик Lamborghini Urus.
Купи слона: на продаж виставили Lamborghini Gallardo, перетворений на позашляховик

ФОТО: Maxim|

Lamborghini Gallardo Off-Road

logo19 вересня 2019, 14:33
logo0
logo0 хв

Експерименти зі схрещуванням різних видів живих істот, можливо, не надто гарна ідея, а от в автомобільному світі генетична інженерія майже завжди дає чудові результати. Як, наприклад, цей позашляховий Lamborghini Gallardo.

Також цікаво: Бережіть ваші очі – ці приклади "колгоспного" тюнінгу являтимуться вам у нічних кошмарах

Італійський суперкар від самого початку мав гарні передумови для конверсії: потужний мотор V10 і повний привід. Ательє Classic Youngtimers Consultancy лиш додало те, чого Gallardo бракувало – збільшений кліренс, пластикові колісні арки, додаткову оптику, рейлінги на даху та запаску, розміщену на кришці двигуна.

Фото: позашляховий Lamborghini Gallardo від Classic Youngtimers Consultancy / Maxim

Основою проекту Lamborghini Gallardo Offroad стала модель 2004 року випуску. Стоковий суперкар був оснащений 5-літровим V10 потужністю у 500 кінських сил та 510 Нм крутного моменту, з яким він розганявся до першої сотні за 4,2 секунди і міг продовжувати набирати швидкість аж до 310 км/год. Як змінились характеристики автомобіля після конверсії – не уточнюється, однак поза сумнівом на бездоріжжі цей Gallardo буде одним з найшвидших втомобілів у світі.

Також цікаво: Шестиколісний кабріолет Land Rover Defender виставили на продаж за "копійки"