Lexus TX отримав квадратні підстаканники: для чого вони потрібні

Lexus TX 2024 року матиме незвичайні підсклянники та задню консоль, що знімається.
У Lexus TX ніша для стаканчиків трансформується - Auto24
logo14 жовтня 2023, 13:34
logo0
logo0 хв

Внутрішня атрибутика першого середньорозмірного трирядного позашляховика Lexus сповнена сюрпризів. І хоча підсклянники за ці роки майже не змінилися, автовиробник час від часу щось-таки творчо фантазує. Цього разу модель 2024 року поповняють модульні ємності для пляшок та склянок.

Вони мають трохи дивну форму – квадрату зі скругленими кутами, а також висувні кронштейни, що надійно утримують різноманітні чашки та пляшки. Однак унікальними їх робить те, що підсклянник можна зняти з центральної консолі.

Читайте також Цінник на трирядний позашляховик Lexus TX 2024 стартує з 55 050 доларів

Якщо їх забрати, то на центральній консолі з’являється велике відділення для речей. У Lexus заявили, що модульні підсклянники підтримують «різноманітні стилі використання». Для жінок це взагалі шикарна комора для зберігання, куди можна покласти невеликі гаманці, сумочку чи якийсь дріб’язок. Свого роду автомобільна косметичка.

Підсклянники – не єдина примха спереду, оскільки TX оснащений висувним зарядним пристроєм для смартфона. Якщо вам потрібно трохи більше місця, ви можете просто відсунути лоток для бездротової зарядки, щоб відкрити приховане відділення під ним. Фото: СarsСoops

Взимку навантаження на акумулятор в автомобілі зростає. Тож варто завчасно його перевірити, а за необхідності – замінити на новий. АКБ Bosch розраховані на важкі умови експлуатації та не підведуть навіть у сильний мороз.

Рекламна інформація

Моделі з капітанськими кріслами другого ряду мають "напівконсоль" з двома знімними підсклянниками. Консоль можна легко зняти з автомобіля, щоб вона служила мобільною тацею для зберігання напоїв і закусок під час кемпінгу або перегляду спортивних змагань. Коли ви закінчите, просто посуньте лоток назад, і він зафіксується на місці.

Читайте також У Польщі вкрали Lexus українця, але швидко знайшли

Розробники зазначають, що модульні підставки для чашок призначені для надання клієнтам різних варіантів, оскільки в цьому випадку власники можуть мати більше місця.

І хоча TX є першим спеціально створеним Lexus для вибагливих клієнтів Північної Америки, вони визнали, що ця ідея прийшла з Японії: новизна відповідає місії кросовера щодо забезпечення місця для зберігання та корисності.