Майже 3000 новеньких BMW та Mini вже чотири роки гниють на парковці аукціону

Автомобілі свого часу потрапили сюди прямо з порту Галіфакс у Канаді, через підозру в пошкодженні електросистем від потрапляння води.
Майже 3000 новеньких BMW та Mini вже чотири роки гниють на парковці аукціону

ФОТО: Jalopnik/littlerascalsracing/Instagram|

Паркова з покинутими BMW та MINI

logo26 вересня 2019, 08:55
logo0
logo0 хв

Портал Jalopnik повідомляє, що протягом останніх двох років кілька разів отримував від одного з читачів фотографії величезного майданчика у Ванкувері, на якому роками простоюють новісінькі “Бімери” та “Міні”.

Також цікаво: Нова "сімка" BMW стане повністю електричною

Повідомляється, що означена територія належить торговому будинку ADESA. Машини були зібрані тут у 2015 році, після того, як у лютому того року штормом був затоплений порт Галіфакс, у якому стояв вантажний корабель зі свіжоприбулими машинами.

Після розгляду можливих ризиків, пов’язаних із потраплянням води в машини, було вирішено вилучити партію з 2966 автомобілів 2014 та 2015 років випуску. Зараз усі вони стоять бампер до бампера на майданчику просто неба і поступово руйнуються. При цьому зовсім не обов’язково усі вони мають хоч якісь проблеми – виявивши несправності у кількох відібраних з партії зразків, було вирішено забракувати увесь вантаж.

Фото: “кладовище” BMW та Mini в Канаді / Jalopnik

Згідно з офіційним поясненням, моделі BMW та Mini мали підвищений ризик аварії через корозію на кабельних роз'ємах живлення стартерного двигуна, що може призвести до неможливості перезапустити двигун, після відключення, а також через те, що “змащення деяких внутрішніх компонентів в рульовій стійці може бути піддано надмірній кількості води або солі, що може призвести до більшого, ніж звичайне рульове зусилля або застрягання керма”.

Серед машин на майданчику знаходяться BMW 2-7 Серії, i3 та i8, X1, Z4, Mini Cooper та Cooper кабріолет, Paceman та Roadster.

Усі вони були вилучені з експлуатації, а клієнти, які не дочекались своїх замовлень, отримали компенсацію у вигляді заміни аналогічними машинами. Яка подальша доля цих машин – не повідомляється.

Також цікаво: MINI Cooper JCW отримав чарівну кнопочку на дистанційному пульті, що змушує хетч звучати, як реактивний винищувач